WYSOKI POZIOM W PRZECISZOWIE

W zeszłym tygodniu prezentowałem galerię modelu czołgu brytyjskiego Vickers Mk I, którego autorem jest specjalista w dziedzinie modelarstwa kartonowego MichalR. Poziom wykonania spotkał się z dużym aplauzem z Waszej strony. Macie dobre oko. Podczas festiwalu modelarskiego w Przeciszowie model zajął II miejsce w swojej kategorii. Autorowi gratulujemy.

Poniżej prezentuje Wam wycinek tego co działo się na wspomnianym festiwalu. W Przeciszowie wystawiło się wielu modelarzy, którzy prezentowali prace wykonane wieloma technikami. Galeria to tylko kilka modeli tematycznie dobranych do profilu bloga. Na festiwalu można było obejrzeć okręty, samoloty wojenne, sportowe, pojazdy cywilne oraz wojskowe w tym czołgi. Zdjęcia, których autorem jest Kroolo oddają niesamowite umiejętności i wiedzę jaką posiadają zawodnicy startujący w zawodach modelarskich. Są też dowodem na to, że poziom zawodów jest wysoki.

Ci z was, którzy przegapili zeszłotygodniową relację przedstawiającą prace nad modelem Vickers Mk I, mogą zrobić to przechodząc tutaj.

Modelstory 26 września 2013 GŁÓWNA, MODELARSKIE, NIUSY