KOGOŚ TO JEDNAK INTERESUJE

Dziś pękło 40.000 odsłon bloga Modelstory! Cieszy mnie to niezmiernie, tym bardziej, że został on uruchomiony pół roku temu (9.01.2013). Co wówczas myślałem? Wiedziałem jedno, chcę pisać o czołgach i dzielić się informacjami oraz przemyśleniami z czytelnikami. Cieszy fakt, że jest was coraz więcej, martwi brak realizacji wszystkich założonych wcześniej pomysłów.

Przyszły jednak nowe, które wyszły w praniu. Podsumowując to półrocze, chciałbym podzielić się z Wami małą statystyką. Zdążyłem opublikować 54 artykułów, które komentowano bezpośrednio na blogu, a także portalach społecznościowych oraz forach tematycznych. Najpopularniejszym postem jest bez wątpienia Zabrakło mu paliwa, aż 14777 odsłon. Drugim pod względem popularności jest Czołgi, które nigdy nie powstały 2242 odsłony. Trzecim najpopularniejszy post to Usłyszeć ryk tygrysa 1997 odsłon.

odslony-modelstory

Nie spodziewałem się, że znajdzie się tylu pancerfanów. Wasza obecność (odwiedziny, komentarze) dają mocnego pałera. Nie myślicie chyba, że za każdym razem z takim samym optymizmem i chęcią piszę kolejny tekst ;). Jak ze wszystkim są chwile gorsze i lepsze.

Co w najbliższym czasie? Na pewno będzie kontynuacja opowieści o czołgach. Chcę wyjść poza okres I wojny światowej i rozpocząć opisywać konstrukcje lat 20-tych i 30-tych ubiegłego wieku. Nadal będę pisać o zapowiedziach imprez realizowanych na powietrzu oraz w zamkniętych halach. Będą informacje o rekonstrukcjach, restauracjach pojazdów i znaleziskach. Postaram się wreszcie zrealizować to co zakładałem sobie od początku, ale jak zwykle nie starczyło poprostu czasu.

Dziękuje wam za to, że jesteście ze mną! Tymczasem trzymajcie się mocno czołgów i do zobaczenia wkrótce…

Modelstory 7 czerwca 2013 GŁÓWNA