HISTORYKON.PL PARTNEREM MODELSTORY!

Miło mi Was poinformować, że blog został oficjalnym partnerem portalu “Historykon.pl”. Jak sama nazwa wskazuje, serwis ten poświęcony jest historii. Jego autorzy są przekonani i udowadniają to każdego dnia, że historia to piękna przygoda, a nie nudna konieczność. Podpisuję się pod tym obiema rękoma.

Historykon.pl obserwuję od wielu miesięcy. Jako, że siedzę w czołgach, przypominają mi często o wielu ważnych zdarzeniach, które swego czasu omawiano na lekcjach historii. Do pewnych wróciłem po jakimś czasie, gdyż miałem akurat “nakrętkę” na ten okres historii, a o innych dowiaduje się szerzej właśnie z serwisu, który został założony w czerwcu 2012 roku. Cieszy fakt, że jest w naszym kraju grono osób, których pasją jest historia, a poprzez swoje działania, nie starają się lecz zarażają pasją do tej nauki.

Ale wysmażył admin laurkę, ktoś z Was pomyśli. Oczywiście, że tak. Jeśli serwis jest dobry to mam pisać, że zły. Wielu z nas będzie narzekało, że w szkole uczą słabo historii, część, że w necie znajdują się bzdury i nie sprawdzone informacje. Ekipa historykonu stara się temu zaprzeczać. Dlatego miło mi być ich oficjalnym partnerem.

Modelstory 14 listopada 2013 GŁÓWNA, NIUSY