CZYTELNICY GŁODNI WIEDZY

Książki o czołgach i nie tylko, modele do sklejania, bluzy i koszulki, breloczki, etc… w takiej kolejności prezentują się pierwsze trzy pozycje sondy (wyniki poniżej), którą w zeszłym tygodniu dla Was przygotowałem. Nie pozostało mi nic innego jak zakasać rękawy i zap….lać.

Chciałbym gorąco Wam podziękować za wszystkie głosy, uwagi, komentarze, pomysły i rady. Spodziewałem się, że będzie 50 może 70 głosów, a ostatecznie głosowało ponad 200 czytelników. To dużo zwłaszcza, że blog prowadzę dopiero od kilku miesięcy. Cieszy to, że chcecie abym kontynuował opowieść o czołgach. Wyniki sondy i oddźwięk, z jakim spotkał się wpis z zeszłego tygodnia są dowodem na to, że modelstory wam nie powiewa.

Cóż przede mną ciężka praca organizacyjna, ale nie mam zamiaru teraz płakać. Chciałem, więc mam. Mogę was zapewnić, że będę starał się zaspokoić wasze oczekiwania na każdym polu objętym głosowaniem. Nie wiem ile czasu zajmie mi przygotowanie sklepu. Na pewno będę chciał ruszyć jeszcze przed choinką. Czy mi się uda? Czas pokaże.


Modelstory 16 września 2013 GŁÓWNA, NIUSY